Dziękujemy za każdą opinię. Dzięki Wam możemy się rozwijać i dzielić podróżniczą pasją!
Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu do Portugalii i bardzo mile zaskoczona opieką biura od początku do samego końca. Czułam się bezpiecznie. Pozdrawiam!
Opinia Happy Ways
Składamy serdeczne podziękowania za możliwość przebycia pielgrzymki do Fatimy i Santiago. Pielgrzymka zorganizowana perfekcyjnie. Wszystkie miejsca, które odwiedziliśmy były godne odwiedzenia i zobaczenia. Obsługa profesjonalna. Pani Aldona pięknie opowiadała o miejscach, w których byliśmy, a oprócz tego a może przede wszystkim miła, uprzejma, wszystkim pomocna. Hotele, w których przebywaliśmy spełniały wszystkie potrzeby. Autokar wygodny. Naprawdę jesteśmy super zadowoleni, a wrażenia i doznania, których doświadczyliśmy zostaną na długo w naszej pamięci. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.
Opinia Happy Ways
ALINA I RYSZARD
Bieszczady 19-24.09.2023 r. Dziękuję za niesamowite przeżycia związane z pielgrzymowaniem do tak wielu wspaniałych miejsc oraz perfekcyjną organizację tego wyjazdu. W szczególności chcę podziękować Pani Mirze i Panu Zbyszkowi za opiekę, życzliwość, cierpliwość i uśmiech. Przewodnikowi Pawłowi za ogromną wiedzę, profesjonalizm i umiejętność interesującego przekazywania swojej wiedzy oraz Panu Henrykowi, dzięki któremu bezpiecznie i bezstresowo docieraliśmy do każdego z odwiedzanych miejsc i powróciliśmy do domów.
Opinia Happy Ways
Wróciliśmy z pielgrzymki do Portugalii (Fatima). Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Organizacja na wysokim poziomie. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Możemy polecić biuro p. Macieja Happy Ways. Na pewno spotkamy się na innych wyjazdach. Może Ziemia Święta?
Opinia Happy Ways
Wspaniała pielgrzymka do Lourdes i Barcelony zakończona. Super organizacja biura podróży, jak zwykle na najwyższym poziomie. Biuro godne polecenia.
Opinia Happy Ways
Dzięki Państwa wspaniałej organizacji wróciliśmy szczęśliwie z pielgrzymki "Ruta Mariana". Za każdą informację i troskę bardzo dziękuję i pozdrawiam, super organizacja.
Opinia Happy Ways
WANDA
Chcieliśmy podziękować za wspaniale zorganizowaną pielgrzymkę, kompetentna przewodniczka Tatiana z ogromnym zasobem wiedzy, wszystko zorganizowane perfekcyjnie.
Opinia Happy Ways
ELA I ANDRZEJ
Właśnie wróciłam z pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostella organizowanej przez biuro Happy Ways. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, zapięte na ostatni guzik , każdy szczegół dopracowany w 100 procentach. Już czekam na kolejny wyjazd z Wami 😁😁😁
Opinia Happy Ways
Odbywałam praktykę studencką w biurze i każdemu mogę polecić to miejsce! Super ludzie, pełni pasji i zaangażowania. Wyjazdy przygotowywane są z dokładnością i starannością. Jeśli ktoś chce świetne wakacje, to chyba wiadomo gdzie się udać 🙂
Opinia Happy Ways
ALEKSANDRA
Poznań
Bardzo miło wspominam wyjazd do Ziemi Świętej - atmosferę wyjazdu i profesjonalną organizację. Z chęcią będę przeglądać Państwa oferty.
Opinia Happy Ways
ELŻBIETA
Luboń
Pielgrzymka pod względem organizacji na złoty medal. Wrażenia duchowe najwyższej próby. Portugalia i trochę Hiszpanii piękne, ludzie mili. Towarzystwo wyborne. Dziękuję.
KRZYSZTOF
Poznań
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pięknego wyjazdu do Portugalii i Hiszpanii. Przeżyliśmy niezapomniane chwile, mogliśmy zobaczyć miejsca jakże ważne dla naszej duchowości, a hotele i wyżywienie były na wysokim poziomie. Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w trasie. Może Lourdes? Pozdrawiamy serdecznie.
Opinia Happy Ways
ZOFIA I PIOTR
Byłam na cudownej pielgrzymce w PORTUGALII – FATIMA. Wszystko dopracowane do perfekcji. Przewodniczka to cudowna, kompetentna kobieta, która umiała wszystkich zachęcić do zwiedzania. Przez 8 dni była niesamowita atmosfera, ludzie zwiedzali, modlili się i odpoczywali nad oceanem. Polecam niezdecydowanym, aby wybrali BIURO p. Macieja HAPPY WAYS. Liczę każdy dzień do następnej pielgrzymki do ZIEMI ŚWIĘTEJ. To BIURO PODRÓŻY GODNE POLECENIA!
Opinia Happy Ways
EWA
Luboń
Byłam od 1 lipca do 5 lipca w Bieszczadach i Lwowie. Cudowna wycieczka, bardzo mili przewodnicy, miejsca zakwaterowań na wysokim poziomie. Dziękuję za dobrą organizację P. Maciejowi i biurze Happy Ways. Polecam wycieczki i pielgrzymki.
Opinia Happy Ways
WALERIA
We wrześniu pojechałam z Biura Happy Ways jako pilot z grupą pielgrzymkową do Włoch. Wszystkie dokumenty, kontakt do przewodników, rezerwacje na statki, itp. miałam szczegółowo zapięte w teczce imprezy. Dzięki temu na miejscu spokojnie zajęłam się swoją pracą pilnując jedynie terminowych wejść do zwiedzanych obiektów oraz planem podróży. Dla pilota jest to szczególnie ważne i dlatego też bardzo doceniam jakość przygotowania imprezy ze strony Biura. Polecam serdecznie i do współpracy, i na wyjazdy :).
Opinia Happy Ways
EWELINA
Wrocław
Jeżeli poszukujecie wspaniałego wyjazdu, dobrego słowa oraz miłej atmosfery, znajdziecie je wszystkie z Maciejem Dudziakiem. Wspólne narciarskie szaleństwa wspominamy z całą rodziną, nie tylko jako wspaniały czas odpoczynku, ale również jako okres spędzony z dobrymi i szczerymi ludźmi. Taki wyjazd trzeba potrafić zorganizować, a Maciej Dudziak to potrafi.
ANDRZEJ
Poznań
Pani Łucjo, dziękujemy za wspaniałe pilotowanie naszej pielgrzymki do Wilna. Wyrażamy uznanie dla Pani za ogromną wiedzę, kompetencje, wysoką kulturę osobistą, za opiekuńczość i troskę, poczucie humoru i piękny głos i za to, że bardzo miło spędziliśmy z Panią czas. Życzymy Pani szerokich dróg, szczęśliwych powrotów do domu i przekazujemy dużo serdeczności Pani bliskim. Mamy nadzieję, ze uda nam się znowu w Pani towarzystwie zwiedzić coś ciekawego. Ale to składamy już w ręce, a raczej myśli naszego duchownego opiekuna – księdza Jacka 🙂 Dziękujemy Happy Ways!
PIELGRZYMI
Wysoki poziom satysfakcji z pielgrzymki.
Opinia Happy Ways
BEATA
Swarzędz
Od wielu lat uczestniczymy w wyjazdach organizowanych przez Macieja. Imprez, na których była reprezentowana nasza rodzina było już ponad 20. Podziwialiśmy zarówno piękno naszego kraju podczas obozów windsurfingowych na Helu oraz spływów Czarną Hańczą, Krutynią i Obrą. Sportowej atmosfery zaznaliśmy podczas licznych wyjazdów narciarskich do Włoch, Czech i Szwajcarii. Wszystkie te imprezy są profesjonalnie przygotowane i przede wszystkim wyróżniają się przesympatyczną atmosferą. Maciej kładzie nacisk nie tylko na aspekt krajoznawczy i sportowy, ale także na integrację grupy. Dlatego prócz mnóstwa wspomnień i zdjęć, po tych wszystkich wyjazdach zostało także grono znajomych, z którymi mamy kontakt do dzisiaj.
Opinia Happy Ways
EMILIA
Poznań
Jestem zadowolona z Pielgrzymki do Francji z biurem podróży Happy Ways. Słowa uznania dla Pani pilot, dzięki której bardzo dużo dowiedziałam się o historii Francji, jej sztuce i kulturze. Dziękuję również Ks. Tomaszowi dbającemu o opiekę duchową.
Opinia Happy Ways
MARIANNA
Poznań
Miałam przyjemność być z biurem Happy Ways na nartach w Marillevie. Pobyt był zorganizowany profesjonalnie. Troska o każdego uczestnika, sprawna organizacja, nastrój wieczornych spotkań – to wszystko skłoniło mnie do następnego wyjazdu na narty do Pinzolo i mam nadzieję, że nie ostatniego. Zachęcam do korzystania z tak miłych wakacji.
Opinia Happy Ways
HELENA
Poznań
W zimowych wyjazdach uczestniczymy już od 10 lat. Na pierwszym – było nas 19. Aktualnie grupy liczą ponad 50 osób. Nadal jednak atmosfera wyjazdów jest tak miła, że z niecierpliwością oczekujemy na powyjazdowe spotkania, aby wspólnie obejrzeć nasze zdjęcia. Przednia atmosfera, ciekawe miejsca w dostępnej cenie. Powodzenia Macieju i do zobaczenia na kolejnych wypadach.
PIOTR Z RODZINĄ
Jestem zadowolona z pielgrzymki. Atmosferę tworzyła cała grupa i każdy znał cel pielgrzymki. Wszystko ok 🙂 Szczególnie dobra praca pilota.
Opinia Happy Ways
RENATA
Daszewice
Solidne Biuro. Sprawna organizacja, serdeczna troska o uczestników i dobra atmosfera imprez. Mogę spokojnie polecić.
Opinia Happy Ways
WANDA
Poznań
Z grupą Happy Ways spędziłem wakacje. Spływaliśmy rzeką Krutynią. Pierwotnie planowałem spływ samodzielnie, ale… dojeżdżając pociągiem do Sorkwit spotkałem Macieja z grupą. Ujęty atmosferą, dołączyłem wkrótce. Wspaniały przewodnik, który poprzez swą charyzmę, empatię, spojrzenie na świat potrafi zjednać ludzi w grupę. Gorąco polecam! happy ways = happy days
RAFAŁ
Dublin
Przez wiele lat uczestniczyłam w zorganizowanych przez Macieja z Happy Ways wyjazdach naszych niepełnosprawnych dzieci. To co najważniejsze to troska o innych, wspaniała opieka i organizacja na wycieczkach i obozach. Mamy nadzieję, że jego pasja podróżowania i dzielenia się z innymi, staną się udziałem wielu szczęśliwych uczestników wyjazdów z Happy Ways.
Opinia Happy Ways
JUSTYNA
Kościan
Wakacje zimowe, letnie i wiosenne spływy. Wspaniała przyroda, przeżycia i zawsze sprawna organizacja, poczucie bezpieczeństwa, choć bywały sytuacje trudne, a co najważniejsze atmosfera – jedyna, niepowtarzalna. Byliśmy w różnym wieku, z różnych środowisk, a wszyscy wróciliśmy pod wrażeniem wspaniałych dni. Byliśmy z naszą niepełnosprawną córką. Dla mnie były to dni zmagania się z własnymi słabościami. To w Spindlerowym Młynie zaliczyłam pierwszy zjazd trasą narciarską. Na letnim wyjeździe pierwszy raz zmagałam się z deską i chwilami (hura!) udawało się… Skąd to wsparcie w grupie? Skąd ta życzliwość, spieszenie z pomocą, gdy trzeba było wysiąść z kajaka do zimnej wody, żeby pomóc kolegom odnaleźć plecak w wirach rzeki? Żadnego pouczania, ponaglania, tylko zawsze byłeś pierwszy do pomocy… Byłeś też pierwszy na wieczornych spotkaniach, spontanicznych, serdecznych… Byłeś ciekawy drugiego człowieka, jego potrzeb, oczekiwań, trudności, znajdując czas na rozmowę i troskę o każdego. Gdy pytam córkę czy pojedzie z nami na spływ, słyszę – z Maciejem, tak? Mało jest takich wakacji, na które dorastające dzieci chcą jechać razem z rodzicami. Uważam to za niezwykle cenne.
Opinia Happy Ways
RENATA Z WŁADKIEM
Poznań
Miałem przyjemność być na wielu wyjazdach zorganizowanych przez Macieja. Były one istotne nie tylko ze względu na poznanie nowych miejsc, ale nade wszystko na spotkanie nowych przyjaciół. Do dziś utrzymujemy wspólnie kontakt, wspominając wspaniałe, szalone i pełne uśmiechu chwile z “Maciejowych” wyjazdów. Każdy wspólny wyjazd to przygoda, która głęboko zapadła w pamięci. Wdzięczny za wspólny czas!
PRZEMYSŁAW
Kościan
Szukając chwili wytchnienia i oderwania od codziennej bieganiny podjąłem z żoną i dziećmi decyzję o wyjeździe na zimowy wypoczynek. To co było najcenniejsze to troska i profesjonalizm Macieja, jego indywidualne podejście do każdego z uczestników, sprawna organizacja i takie planowanie czasu, że zupełnie można było zapomnieć o pracy, codziennych troskach, a o to przecież chodziło. Wspominamy i mamy nadzieję na kolejny wspólny organizowany przez Macieja Dudziaka z Happy Ways wypoczynek.
STANISŁAW Z ŻONĄ MAGDĄ
Miałam przyjemność kilka razy spędzić ferie zimowe zorganizowane przez Macieja i każdy z tych wyjazdów przywołuje miłe wspomnienia. Oprócz godzin przeznaczonych na białe szaleństwo, był też czas na wieczorne biesiady. Przy grzanym winie można było wymienić się doświadczeniami o przebytych trasach narciarskich, a przy akompaniamencie gitary i akordeonu pośpiewać nasze swojskie, niezapomniane przeboje. Organizacyjnie wszystko zawsze było zapięte na ostatni guzik. Każdemu, kto po wytężonej pracy potrzebuje czasami doładować swoje akumulatory, ceni sobie profesjonalizm organizacyjny, połączony z dobrą zabawą, a jednocześnie są mu bliskie słowa piosenki: “Bo ja mam tylko jeden świat Słońce, góry, pole, wiatr, I nic mnie więcej nie obchodzi, Bom turystą się urodził” gorąco polecam, skorzystanie z wakacji zorganizowanych przez Happy Ways.
Opinia Happy Ways
KASIA
Poznań
Z Maciejem Dudziakiem znamy się od lat. Zawsze podziwiałem jego upór w realizacji dobrych inicjatyw, który był wynagradzany wspaniałymi doświadczeniami podczas organizowanych przez niego imprez. W pamięci chyba na zawsze pozostaną wyprawy, gdzie domowa atmosfera była czymś tak naturalnym, jak to, co nas otaczało. To z nim robiłem pierwsze swoje kroki na nartach w górach i na desce podczas kursu windsurfingowego, który zorganizował. Osobowość Macieja przyciąga ludzi, swoją otwartością, empatią i bardzo szerokim horyzontem myślowym sprawia, że wyjazdy ubogacają nie tylko ciało, ale i ducha. Spędziliśmy wspólnie podczas wyjazdów bardzo wiele czasu i mogę z całą odpowiedzialnością polecić i zachęcić do tego, by wakacje spędzać z Happy Ways. Dla mnie każdy wyjazd był pięknym doświadczeniem. Wdzięczny za dobry czas!
MACIEJ
Oslo (Norwegia)
Wyjazd oceniam bardzo dobrze. Pilot i przewodnicy kompetentni, życzliwi i uprzejmi, przedstawiali wszystko w sposób ciekawy. Autobus wygodny mimo sporych odległości między miastami. Chętnie skorzystam znów z wycieczki pielgrzymki zorganizowanej przez państwa biuro.
UCZESTNIK PIELGRZYMKI DO FRANCJI
Maciej Dudziak z Happy Ways od wielu lat organizuje fantastyczne wyprawy turystyczno-sportowe. Jest świetnym organizatorem, a na wyjazdach – niezastąpionym przewodnikiem i kompanem. Jest sprawny i terminowy. Szybko i trafnie podejmuje decyzje. Słucha, rozumie i szanuje ludzi. Potrafi doradzić i wesprzeć. Często się uśmiecha…
Opinia Happy Ways
ANNA
Poznań
Miałam przyjemność i wielką radość uczestniczyć we wczesnowiosennym spływie kajakowym rzeką Drawą, gdzie Maciej pionierskim stylem przeprawił czterdziestoosobową grupę zakolami, nieco zdziczałej po zimie, rzeki. Rewelacyjna przygoda! Polecam wszystkim.
Opinia Happy Ways
BARBARA
Kościan
Byliśmy uczestnikami narciarskiego wypadu w Alpy włoskie. Świetne warunki, doskonała opieka i wymarzony aktywny wypoczynek. Trzeba koniecznie pojechać i sprawdzić. Polecam serdecznie!
Opinia Happy Ways
RODZINA Z LUBONIA
Maciejowi Dudziakowi z Happy Ways, jako dobremu człowiekowi, sprawnemu organizatorowi i zapalonemu narciarzowi, piechurowi, rowerzyście oraz kajakarzowi wystawiam jak najlepsze referencje, potwierdzając je osobistym doświadczeniem.
Opinia Happy Ways
SŁAWOMIRA
Poznań
Jeśli poszukujecie pomysłu na spędzenie wolnego czasu, to bez wahania mogę polecić Wam wyjazdy z Happy Ways z Maciejem Dudziakiem. Znamy go od dawna i wiemy, że na wiele go stać. Wszystko dokładnie przemyślane z dużym naciskiem na utrzymanie odpowiedniej atmosfery – luźnej, a zarazem odpowiedzialnej i bezpiecznej. Swoją postawą wielokrotnie dowiódł, że jak w podróż to tylko z nim. Polecamy wszystkim!
BARTEK Z ŻONĄ
Kościan
Pielgrzymkę oceniam na bdb! Dobra organizacja i duża wiedza pilota – profesjonalnie przekazywana.
Opinia Happy Ways
KATARZYNA Z MAŁŻONKIEM
uczestnicy pielgrzymki do Włoch​