Biuro Podróży Happy Ways specjalizuje się w organizowaniu wycieczek, wczasów oraz imprez motywacyjnych dla grup zorganizowanych: szkół, firm, instytucji, parafii, seniorów oraz organizacji młodzieżowych i studenckich, a także dla klientów indywidualnych.

 

Filozofia Happy Ways

Życie jest drogą. Dla mnie bardzo szczęśliwą i obfitą, co zachęca mnie do dzielenia się z Wami doświadczeniami zdobytymi w trakcie pokonywania wielu odcinków. Na drodze nigdy nie byłem sam, stąd zrodziła się do idea, aby dalej podążać z innymi ludźmi do celu. Tak narodził się pomysł Happy Ways – Biura Podróży.

Zapraszam Was na drogę podróżniczej przygody.

Happy Ways chcemy Państwu towarzyszyć w pokonywaniu kolejnych etapów turystycznej eskapady. Chcemy razem z Wami podążać do wyznaczonego celu, służąc Wam pomocą. Liczy się dla nas każdy turysta. Być może brzmi to jak truizm, lecz staramy się być wierni tej zasadzie.

Podróż jest pretekstem do oderwania się od codzienności, ale nie po to, by ją porzucić lecz po to, aby do niej wrócić wzbogaconym. Podziwianie przyrody i kultury niech prowadzi do okrycia piękna w ludziach. To, w jaki sposób każdy spogląda na świat, czyni nas bogatszymi.

Happy Ways zamierza dzielić się rozległym doświadczeniem podróżniczym oraz zachęcić do wspólnych wypraw. To nie prawda, że trzeba wyjechać daleko od domu, aby poczuć egzotykę i przeżyć przygodę. To nie prawda, że trzeba sporo wydać, aby dobrze się bawić i odpocząć. Przygoda, atrakcja, zaskoczenie i piękno jest nieopodal – wystarczy spojrzeć. Naszym celem jest pomoc Państwu w spoglądaniu na taki świat, który jest wart waszych oczu.

Do osób oczekujących „więcej” od siebie i innych jest skierowana nasza oferta. Mamy ambicję sprawić, że aura zachwytu i zaskoczenia nieodłączna podróżnikom pojawi się w Państwa wspomnieniach. Zapraszamy na szczęśliwą drogę podróży z Happy Ways!

Maciej Dudziak

właściciel

Happy Ways to:

  • bezpieczeństwo
  • rodzinny charakter
  • oryginalny program
  • sprawdzeni piloci i przewodnicy

Przez szereg lat uczestniczenia w zorganizowanych i prywatnych formach turystycznych nabraliśmy doświadczenia i wiedzy.

Przed laty wystarczyło wziąć plecak, skrzyknąć kilkoro znajomych, kupić bilet PKP i wybrać się na łazęgę górską lub wypoczynek nad jeziorem. Wydaje się, że czas takiej prostej i spontanicznej turystyki minął. Dzisiaj preferuje się pobyty oferujące w standardzie większą gamę doznań – chcemy sprostac temu wyzwaniu.

Robimy to, co potrafimy najlepiej!