Wyjazdy szyte na miarę Happy Ways

Specjalizujemy się w przygotowywaniu wyjazdów „szytych na miarę”.

Zapraszamy do kontaktu.

Nadszedł ten dzień, kiedy możesz usiąść w spokoju i zaplanować swoje wakacje. Przez ostatni czas ciężko pracowałeś i zasłużyłeś na odpoczynek. Siadasz więc do komputera i przeglądasz strony z ofertami wyjazdów. Tak w zasadzie, to nawet nie wiesz, czego szukasz i gdzie chciałbyś pojechać? Z każdej strony bombardowany jesteś kolorowymi katalogami ze wspaniałymi hotelami, a Tobie podoba się praktycznie wszystko. Nie możesz się zdecydować. Mijają godziny, dni, a Ty nadal tkwisz w martwym punkcie. Znasz to uczucie? W końcu wymyśliłeś, gdzie chciałbyś spędzić swój urlop i jakie atrakcje chciałbyś zobaczyć, ale nigdzie nie możesz znaleźć oferty, która w pełni sprostałaby Twoim oczekiwaniom. Z pomocą przychodzą biura, które oferują podróże „szyte na miarę”, gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie.

Zalety podróży „szytych na miarę”:

  • Oszczędność czasu.

Nie masz czasu na przeszukiwanie Internetu i chodzenie po biurach. Chciałbyś, aby ktoś zorganizował wyjazd zgodnie z Twoimi preferencjami od A do Z.

  • Dostosowanie wyjazdu do wybranego przez Ciebie terminu i budżetu.

Chcesz, aby ktoś pomógł Ci skomponować wyjazd Twoich marzeń w budżecie, którym dysponujesz i w terminie, który najbardziej Ci odpowiada.

  • Niekonwencjonalny program wycieczki.

Masz dość sztampowych wyjazdów, nie chcesz zamykać się w kurorcie, chcesz poznać dany kraj i przeżyć przygodę.

  • Wakacje spędzone w grupie rodziny, znajomych.

Nie chcesz jechać ze zorganizowaną grupą obcych dla siebie ludzi. Chcesz spędzić wakacje ze swoją rodziną, przyjaciółmi.

  • Ucieczka od tłumu turystów.

Chcesz odciąć się od tłumu turystów i zaszyć się w miejscu, gdzie będziesz mógł w spokoju rozkoszować się swoim wypoczynkiem.

  • Logistyka po stronie biura.

Chcesz, aby ktoś zajął się całą logistyką Twojego wyjazdu i dopełnił wszelkich formalności. Chcesz, aby ktoś poprowadził Cię za „przysłowiową rękę”.

  • Brak znajomości języka nie jest przeszkodą.

Nie znasz języka i boisz się, że na miejscu sobie nie poradzisz.

  • Fachowe doradztwo w sytuacjach kryzysowych.

Chciałbyś, aby w razie potrzeby w podróży móc skontaktować się z osobą, która będzie służyć Ci pomocą i radą.

  • Korzystanie z wiedzy i doświadczeń wykwalifikowanych osób.

Po głowie chodzi Ci jakiś szalony pomysł, ale nie wiesz czy będziesz w stanie na miejscu go zrealizować. Nie wiesz, czy warto się gdzieś wybrać, czy lepiej odpuścić.

  • Poczucie bezpieczeństwa i „wolnej głowy”.

Chcesz się czuć bezpiecznie i o nic się nie martwić.

Jak widzisz możesz w pełni spersonalizować swój wyjazd. Być jego własnym kreatorem. A przy okazji skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób wykwalifikowanych w tym zakresie, którzy pokażą Ci świat, jakiego jeszcze nie widziałeś. Wykorzystają one swoje kontakty, do tego, abyś mógł zobaczyć miejsca, do których przeciętny turysta nie ma dostępu. Zakwaterują Cię w miejscach, o jakich Ci się nawet nie śniło. Zaangażują najlepszych ludzi, którzy pokażą Ci „smaczki danego kraju czy regionu”, zejdziesz z utartych szlaków, poznasz lokalną społeczność i kraj od przysłowiowej kuchni. Nic nie będzie na pokaz.

Po prostu zaufaj.