Pielgrzymki 2021 katalog

Pielgrzymki 2021 katalog

Pielgrzymki 2021

Kochani Pielgrzymi! 

Oddajemy w Wasze ręce katalog najczęściej wybieranych pielgrzymek po Polsce – Pielgrzymki 2021. Od 10 lat towarzyszymy Państwu w pielgrzymowaniu i dokładamy wszelkich starań, by pielgrzymkowy szlak stał się dla każdego z Was czasem duchowego wzmocnienia. 

Przedstawione przez nas programy to jedynie niewielka część bogatej pielgrzymkowej oferty. Jesteśmy otwarci na modyfikacje programów, dostosowując je do wymagań i zainteresowań grupy. Chętnie podejmiemy się organizacji indywidualnych i nowatorskich projektów pielgrzymkowych. Bez wątpienia nasza praca to pasja. Lubimy poznawać ludzi i przemierzać kilometry w poszukiwaniu unikatowych miejsc, a przede wszystkim uwielbiamy dzielić się z Wami doświadczeniami i miłością do odkrywania piękna świata. 

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w niepowtarzalnej atmosferze modlitwy, ale także w bliskości i serdeczności drugiego człowieka. Gwarantujemy ciekawe programy zwiedzania, doświadczonych i oddanych pilotów i przewodników, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. 

Serdecznie zapraszamy do Biura Podróży Happy Ways. Chętnie doradzimy kierunek pielgrzymki i przygotujemy do wyjazdu, dzieląc się wieloletnim doświadczeniem w turystyce.  

Maciej Dudziak

z zespołem Happy Ways

Zapraszamy do kontaktu, żeby otrzymać katalog.

Katalog Happy Ways